Prezenty świąteczne ze sklepu internetowego taniaksiazka.pl mogą przybierać różną formę. Dzisiaj producenci najróżniejszych dóbr dosłownie stają na głowie, dzięki czemu do wyboru mamy wiele fantastycznych produktów. Poszukując podarunku dla kogoś czasem warto zajrzeć do oferty katalogowej wielu księgarni, gdzie znaleźć można wiele ciekawych inspirujących pomysłów. W szczególności dla młodzieży, która jak najwięcej powinna czytać.

“My Secret Youtube Life”

Charlotte Seager kieruje swoją książkę dla młodzieży, która chce zdobyć sławę poprzez działania wykonywane w sieci. Iluż to młodych ludzi marzy o tym, aby być sławnym dzięki temu, że będą mieli swój własny kanał na You Tubie. Młodzież podziwia swoich ulubieńców, którzy prezentują różne filmiki, ciesząc się wielką popularnością i pokaźnym majątkiem. Tylko, czy tak naprawdę każdy ma czego zazdrościć? Czy to co widzą młodzi ludzie to prawda? LilyLoves to wielka gwiazda, która ma własny kanał na You Tubie i wiekie grono fanów. Do tego jest młodziutka, ma ekstra urządzone mieszkanie i własną linie kosmetyków. No i nie można zapomnieć o jej życiowej miłości. Dziewczyna jest w związku ze znanym gwiazdorem rocka. Tak, jest czego zazdrościć na pierwszy rzut oka. Melissa to wielka fanka Lily i bardzo by chciała być taka jak ona. Mieć wszystko to co ona. Tylko, że Melissa w pewnym momencie odkrywa, że to co widziała, to co tak skrzętnie podziwiała nie jest prawdą. Jak na to zareaguje Melissa? Warto się tego dowiedzieć. Jest to książka, która na pewno daje sporo do przemyślenia młodym ludziom.

“Tylko gdy pada deszcz”

Książka, która u niektórych osób może wywołać mieszane uczucia. Aczkolwiek warto mówić o takich sprawach, bo na co dzień ma się z nimi niestety do czynienia. Joanna Jagiełło odważnie porusza temat zakazanej miłości. Historia jest fikcyjna, ale całkiem możliwe, że gdzieś kiedyś w jakimś domu… Kuba i Zuzia w dniu ślubu swoich rodziców zostają patchworkowym rodzeństwem. Młodzi ludzie nie żywią do siebie wielkiej sympatii. Raczej można powiedzieć, że trzymają się od siebie z daleka. Tylko, że rodzicie wysyłają ich razem do Jastarni na obóz, gdzie nagle ich antypatia zaczyna przeradzać się w sympatię i to większą, niż ktoś na początku mógłby powiedzieć. Tylko, że ich miłość w oczach innych ludzi jest zakazana – pomimo tego, że tak naprawdę nie są oni rodzeństwem. Czy młodzi ludzie będą w stanie ujawnić to, że łączy ich prawdziwe uczucie, które jest w stanie przetrwać wszystko. Warto się o tym osobiście przekonać.

Boże Narodzenie zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com